عافیه صدیقی به دلیل مسلمان بودن مجازات می‌شود

"سلیم سیف‌اله خان "، از رهبران ارشد حزب مسلم‌لیگ و رئیس کمیته دائمی مجلس سنا در امور خارجی و نماینده مجلس سنا از کشمیر و گیلگیت - بلتستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد افزود: دولت پاکستان به خوبی این مسئله را پیش از آمریکا اعلام نکرد و اکنون همه پاکستانی‌ها بدین خاطر احساس شرمندگی می‌کنند.

وی با اشاره به سرتعظیم فرود نیاوردن دکتر صدیقی در برابر دولت آمریکا، شجاعت وی را مورد ستایش قرار داد، به زعم وی دکتر صدیقی فقط به خاطر مسلمان بودن خود مجازات می‌شود.

سیف‌اله خان در ادامه اظهارداشت: ملت پاکستان به‌ خاطر این تصمیم دادگاه آمریکایی ناراحت و خشمگین شده‌اند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره بازگشت پرویز مشرف رئیس جمهور سابق پاکستان به عرصه سیاسی تصریح کرد: وی ابتدا باید پاسخگوی اتهامات خود باشد و سپس حزب در مورد وی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

این سناتور پاکستانی در پایان خواستار آن شد تا رهبران سیاسی از ورود به اتاق پذیرایی سیاست خودداری کرده و از کیفیت‌های رهبری خود جهت کسب بهترین منافع برای پاکستان استفاده کنند.

/ 13 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا منتظری

این کشته ی فتاده در هامون حسین توست این صید دست و پا زده در خون حسین توست التماس دعا[گل]

علیرضا منتظری

گلواژه حیات به قاموس سرخ عشق تفسیر فصل سبز بهارانی ای شهید در جام چشم های تو خورشید بشکفد رمز طلوع صبح درخشانی ای شهید -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- بـــــــــــروزم -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

علیرضا منتظری

سلام دوست عزیز در کنار وبلاگ حکایت سرخ وبلاگ دیگری با موضوع امام حسین (ع) رو مدیریت میکنم. خوشحال میشم که به این وبلاگم هم که با عنوان یا ذبیح الله هست سری بزنید و نظر خودتون رو بگید. ضمنا توی این وبلاگم هم شما رو لینک کردم که اگه دوست داشتید منو با نام یا ذبیح الله لینک کنید منتظر قدومتان هستم...[گل]

علیرضا منتظری

(( از خدایی بترس که ناچار او را ملاقات خواهی کرد و سر انجامی جز حاضر شدن در پیشگاه او نداری.)) سلام دوست خوبم حکایت سرخ با مطلبی جدید بروز شد. منتظر حضور گرمتون هستم.

علیرضا منتظری

(( از خدایی بترس که ناچار او را ملاقات خواهی کرد و سر انجامی جز حاضر شدن در پیشگاه او نداری.)) سلام دوست خوبم حکایت سرخ با مطلبی جدید بروز شد. منتظر حضور گرمتون هستم.

محسن

سلام عزیزم وبلاگ زیبایی داری به من هم سر بزنید اگر با توافق لینک موافقید من را با نام دنیای خاطره ها-بافق لینک کنید و به من بگویید که شما را با جه نامی لینک کنم...

علیرضا منتظری

اربعین آمد و اشکم ز بصر می آید گوییا زینب محزون ز سفر می آید باز در کرب و بلا شیون و شینی برپاست کز اسیران ره شام خبر می آید با عرض سلام فرا رسیدن اربعین شهادت امام حسین (ع) بر شما تسلیت باد.

علیرضا منتظری

سلام دوست عزيز از حضور شما سپاسگذارم ممنون كه بهم سر زديد[گل]